• (073) 889 89 47
  • (098) 257-20-87 лого
  • (095) 889 89 47

Довгосвіжі троянди FLORICH

Довгосвіжі квіти FLORICH на подарунок

Квіти, що довго зберігають свіжість - шикарний подарунок. який буде нагадувати про Вас і радувати одержувача одночасно. Довгосвіжі троянди Флоріч - відмінна можливість висловити свої прекрасні почуття, які з часом стають лише міцнішими, а не в'януть, як звичайні квіти. Унікальність довгосвіжих троянд залишатися прекрасними на тривалий період буде символізувати надійність Ваших намірів і почуттів, адже так легко провести паралель між подарунком і намірами.

Довгосвіжа троянда FLORICH в подарунковій упаковці

Чарівна троянда, яка не в'яне роками, упакована в красиву подарункову коробку в стилі «vintage». Такий незвичайний подарунок інтригує, коли його вручаєш, дивує, коли відкриваєш, а потім довгі роки радує око і нагадує про дарувальника. Довгосвіжа троянда FLORICH - натуральна квітка, вирощена в екологічно чистому середовищі. А завдяки особливим технологіям, зберігає свіжість до 5-ти років, і не потребує світла і води.

Що таке довгосвіжі троянди Флоріч

Довгосвіжі троянди - це звичайні троянди, які вирощуються в ПАР, для догляду використовуються тільки органічні добрива, щоб виростити особливі і безпечні квіти. Після зрізу квітка проходить спеціальну обробку, яка і дозволяє зберегти квітку в чудовому стані протягом тривалого часу. Залежно від догляду квітка може прикрашати інтер'єр від 6 місяців до 5 років, при цьому не вимагаючи особливого освітлення, води і захисту. Розчин, який дозволяє зберегти свіжість квітки, використовується в медицині і косметології, тому він абсолютно нешкідливий і безпечний, за допомогою нього волога і корисні речовини акумулюються і зберігаються в тканинах троянди. Склад розчину компанія-розробник Fleur de France Co.Ltd зберігає в найсуворішій таємниці. Вона єдиний виробник довгосвіжих троянд в світі. Безпека довгосвіжих квітів від компанії FLORICH підтверджено МОЗ України No 05.03.02.-03/45921 від 18.05.12

Довгосвіжі троянди не потребують особливого догляду, проте ознайомитися з правилами догляду за довгосвіжими квітами слід обов'язково для того, щоб квіти дійсно зберегли свою красу на тривалий період. Пам'ятайте, тільки дотримання правил виробника гарантує максимально тривалий термін зберігання довгосвіжих квітів до 5 років. Перейдіть по посиланню і Ви зможете дізнатися як правильно доглядати за довгосвіжими трояндами.

Як вибрать довгосвіжі троянди в коробці на подарунок

Залежно від Ваших побажань можна вибрати колір, довжину стебла, діаметр бутона і кількість троянд. Для особливого випадку можна замовити окремо 1 або 3 троянди в коробці, в якості доповнення можна купити квіткову зелень для створення композиції.

Де замовити вічні троянди в Києві, Україні

Замовте доставку довгосвіжих троянд FLORICH по Києву і Україні: Одеса, Харків, Львів, Дніпропетровськ, Херсон, Івано-Франківськ ...

До квітів також можна замовити цікаві та корисні подарунки з наших розділів: Авторські м'які іграшки, Затишні Пледи з рукавами, Троянди в колбі, Шкіряні щоденники Handmade.

Ви в будь-який час можете купити цікаві та оригінальні подарунки для себе, рідних і близьких в наших розділах: Смачні подарунки в красивій коробці, Креативні і незвичайні подарунки, Брендові іграшки-грілки, Стильні і якісні аксесуари, Парфуми від компанії Нова Заря, Іграшки для всіх .

Бажаємо Вам легкого вибору і приємних покупок в інтернет-магазині цікавих подарунків Mystery!


Одна довгосвіжа троянда FLORICH

Три довгосвіжі троянди FLORICH


Зв'яжіться з нами
КОНТАКТИ
Україна, м Київ
  • (098) 257-20-87
  • (095) 889-89-47
  • (073) 889-89-47
© Mystery. All rights Reserved. 2009-2018

Розробка сайту fast-shop.com.ua

Зручні способи
ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ