• (073) 889 89 47
  • (098) 257-20-87 лого
  • (095) 889 89 47

Парфумерія Нова Заря

Сьогодні Nouvelle Etoile - Нова Заря - одне з найбільш респектабельних парфюмерно-косметичних виробництв в світі. Парфуми цієї фабрики широко відомі всім поколінням. Дуже давно колективу «Нової Зарі» довірили важливу справу в створенні нового парфуму. Перша премія в категорії «Шарм і елегантність», отримана на конкурсі «Francois I» в місті Коньяк (Франція) - не тільки гідно увінчала творчу, натхненну працю команди підприємства, але і зайвий раз засвідчила довіру, надану фабриці.

ОРИГІНАЛ від ВИРОБНИКА!

Ця назва виникла завдяки розробці ароматів в парфумерних лабораторіях Франції, за участю таких відомих парфумерів, як Мішель Альмарак і Франсіс Кама, а дизайн флаконів і упаковки розробляв знаменитий французький дизайнер Тьєррі-де Башмакофф.

Аромат завжди в моді, завжди актуальний і завжди необхідний. Він багато чого може розповісти про господиню і господаря, а також допомагає змінитися, піднімає настрій і служить своєрідним «провідником» інформації. Купити парфумерію Нової Зарі ви можете у нас в магазині Mystery.

Залежно від того, який у Вас сьогодні настрій, як Ви хочете, щоб Вас сприймали оточуючі, чи йдете Ви на ділову зустріч або на побачення, а може на концерт, театральну прем'єру або просто прогулятися недільним днем ​​- Ви завершуєте свій образ за допомогою правильно підібраного до випадку аромату ...

За допомогою колекції парфумерії Nouvelle Etoile Ви можете творити й експериментувати, бути різною, змінюватися і дивувати. Кожен наш аромат - це нові образи. Якою б Ви хотіли бути сьогодні? Сміливою або пустотливою, сексапільною або суворою, яскравою або ніжною? Світ парфумерії приймає тільки тих, хто готовий до змін. А Ви готові? Замовте доставку по Києву та Україні.

Купити парфумерію Нова Заря за доступною ціною, 100% ОРИГІНАЛ, ніяких підробок в інтернет-магазині Mystery!

Зверніть увагу на жіночі парфуми Нова Заря. Такі аромати як тайна, злато скіфів, білий чай, волшебство пачулі це вічна класика, які будуть популярні завжди. Приголомшлива стійкість жіночих парфумів просто вразить вас. Для тих, хто любить обсяги побільше пропонуємо шикарні парфумерні води від Нової Зарі. Вся парфумерна вода йде в пляшечках по 50 мл. Вибір великий, кожна жінка зможе підібрати для себе улюблений аромат.

Так, скажете Ви, Красная Москва духи мій улюблений аромат з часів дитинства! Парфуми Красная Москва, Волшебство пачулі, Кузнецький міст - це класика - адже любов до цих духам передається з покоління в покоління. Ці парфуми знають і люблять гурмани парфумерії у Франції, США, Німеччині ... «Красная Москва парфуми» - втілення парфумерного стилю «Нової Зарі», заснованого на кращих традиціях російської парфумерії.

Для наших чоловіків в нашому магазині також є широкий вибір ароматів. Зверніть увагу на чоловічу туалетну воду Нової Зарі і одеколони. Гідні аромати Кузнецький міст, Темно синій, Мільйонер, Консул, Арбат, Шипр, Командор, Красная Москва та інші.

Категорії парфумерії Нова Заря, де Ви знайдете свій улюблений аромат:

Так що ж подарувати дорогій людині - мамі, бабусі, дружині чи коханій на свято? Відповідь проста! Нова заря парфуми - кращий подарунок! Парфуми Нова Заря сьогодні - це уособлення справжньої розкоші французьких традицій в бездоганних ароматах сучасності. Що стосується чоловічої парфумерії, вибір ароматів просто шикарний. Парфуми дуже стійкі і оригінальні.

Ми пропонуємо тільки оригінальну парфумерію ТМ Нова Заря! На прохання клієнта висилаємо сертифікат якості.

Жіночі парфуми Нова Заря

Жіноча парфумерна вода Нова Заря

Чоловіча туалетна вода Нова Заря

Дитячі парфуми Нова Заря

Одеколони Нова Заря

Сухі парфуми Саше


Зв'яжіться з нами
КОНТАКТИ
Україна, м Київ
  • (098) 257-20-87
  • (095) 889-89-47
  • (073) 889-89-47
© Mystery. All rights Reserved. 2009-2018

Розробка сайту fast-shop.com.ua

Зручні способи
ПРИЙМАЄМО ДО СПЛАТИ